0457
Paar Girandolen
Wien, 19. Jh.
Bronze, z. T. vergoldet
H. 53 cm
Estimate: € 1.000
Result: € 2.560 (incl. fees)
23. February 2016, 5:00 pm
Wien, 19. Jh.
Bronze, z. T. vergoldet
H. 53 cm
Estimate: € 1.000
Result: € 2.560 (incl. fees)