20. June 2024, 2:00 pm

5116

Mario Dalpra*

(Feldkirch 1960)

„Three Loving People“
2018
bronze; polished
h. 71 cm
monogrammed and dated on the base: MD 2018
unicum

Provenance

The artist's original certificate is enclosed.

Estimate: € 7.000 - 14.000
Hammer price: € 8.000