5116
Mario Dalpra*
(Feldkirch 1960)
„Three Loving People“
2018
bronze; polished
h. 71 cm
monogrammed and dated on the base: MD 2018
unicum
Provenance
The artist's original certificate is enclosed.
Estimate: € 7.000 - 14.000
Hammer price: € 8.000