0349
Mario Dalpra*
(Feldkirch 1960)
„Passionate Movement“
2012
bronze, lacquered
50 x 70 x 40 cm
monogrammed and dated on the base: MD 2012
unique copy
Provenance
Estimate: € 10.000 - 20.000
Result: € 18.480 (incl. fees)