0159
Josef Dobrowsky*
(Karlsbad 1889 - 1964 Tullnerbach)
„Flowers in a jug“
oil on canvas; framed
80 x 56 cm
monogrammed on the lower right: J D
Provenance
Estimate: € 7.000 - 14.000
Hammer price: € 13.000