22. June 2023, 4:00 pm

5154

Mario Dalpra*

(Feldkirch 1960)

„Red oscillation“
2019
bronze, coated and lacquered
h. 47 cm
monogrammed and dated at the bottom: MD 19
Unique

Provenance

private collection, Vienna

Estimate: € 5.000 - 10.000