5154
Mario Dalpra*
(Feldkirch 1960)
„Red oscillation“
2019
bronze, coated and lacquered
h. 47 cm
monogrammed and dated at the bottom: MD 19
Unique
Provenance
private collection, Vienna
Estimate: ▲€ 5.000 - 10.000
22. June 2023, 4:00 pm
(Feldkirch 1960)
„Red oscillation“
2019
bronze, coated and lacquered
h. 47 cm
Unique
private collection, Vienna
Estimate: ▲€ 5.000 - 10.000