0126
Georges Valmier
(Angouleme 1885 - 1937 Paris)
„Composition géométrique“
gouache on paper; framed
22 x 15.5 cm
signed on the lower left: G. VALMIER
Provenance
private property, Germany
Estimate: € 5.000 - 10.000
18. April 2023, 3:00 pm
(Angouleme 1885 - 1937 Paris)
„Composition géométrique“
gouache on paper; framed
22 x 15.5 cm
private property, Germany
Estimate: € 5.000 - 10.000