0125
Peter A. Etzer*
(Zell am See 1944)
„Yellow field meadows“
oil on canvas; framed
60 x 100 cm
monogrammed on the lower right: PAE
Provenance
Estimate: € 3.000 - 6.000
18. April 2023, 3:00 pm
(Zell am See 1944)
„Yellow field meadows“
oil on canvas; framed
60 x 100 cm
Estimate: € 3.000 - 6.000