0358
Mario Dalpra*
(Feldkirch 1960)
„Raxiena“
bronze
45.5 cm
monogrammed: MD
Provenance
private property, Austria;
Auktionshaus im Kinsky, 30 November 2016, no. 468;
Estimate: € 5.000 - 10.000
19. April 2023, 3:00 pm
(Feldkirch 1960)
„Raxiena“
bronze
45.5 cm
monogrammed: MD
private property, Austria;
Estimate: € 5.000 - 10.000