0465
Alfred Haberpointner*
(Ebenau 1966)
„Untitled“
1992
acrylic, limewood
l. 94 cm
monogrammed and dated: AH 92
Provenance
Estimate: € 3.500 - 7.000
19. April 2023, 3:00 pm
(Ebenau 1966)
„Untitled“
1992
acrylic, limewood
l. 94 cm
monogrammed and dated: AH 92
Estimate: € 3.500 - 7.000