0464
Alfred Haberpointner*
(Ebenau 1966)
„Untitled“
1991
acrylic on jute; framed
137 x 104 cm
monogrammed and dated on the reverse: AH 91
Provenance
Estimate: € 3.500 - 7.000
Result: € 4.620 (incl. fees)