0256
„Wave“
bronze
h. 31 cm w. 43.5 cm d. 25.5 cm
monogrammed at the side: AM
Provenance
Estimate: € 1.000 - 2.000
Result: € 256 (incl. fees)
05. April 2022, 3:00 pm
„Wave“
bronze
monogrammed at the side: AM
Estimate: € 1.000 - 2.000
Result: € 256 (incl. fees)