0261
„Three female nudes“
bronze
h. 52 cm
monogrammed on the base: A.M.
Provenance
Estimate: € 1.000 - 2.000
Result: € 1.280 (incl. fees)
05. April 2022, 3:00 pm
„Three female nudes“
bronze
h. 52 cm
monogrammed on the base: A.M.
Estimate: € 1.000 - 2.000
Result: € 1.280 (incl. fees)