3174
Mario Dalpra*
(Feldkirch 1960)
„"Themis die Zukunftsdeuterin"“
2016
bronze, patinated; unique copy
75 x 50 x 45cm
monogrammed and dated: MD 16
Provenance
Estimate: € 9.000 - 18.000
09. March 2022
(Feldkirch 1960)
2016
75 x 50 x 45cm
monogrammed and dated: MD 16
Estimate: € 9.000 - 18.000