2366
Mario Dalpra*
(Feldkirch 1960)
„The Happy Girl“
2018
bronze, silver, coated
25 x 40 x 10 cm
monogrammed and dated on the bottom side: MD 2018
Unique
Provenance
Estimate: € 3.500 - 7.000
Result: € 10.560 (incl. fees)