1242
„The Blue Grotto in Capri“
gouache on paper
33 x 48.5 cm
Provenance
private collection, Austria
Estimate: € 1.500 - 3.000
Result: € 1.920 (incl. fees)
07. July 2021, 4:00 pm
„The Blue Grotto in Capri“
gouache on paper
33 x 48.5 cm
private collection, Austria
Estimate: € 1.500 - 3.000
Result: € 1.920 (incl. fees)