1241
„Fishing boats in front of Naples“
gouache on paper
33 x 48.5 cm
Provenance
private collection, Austria
Estimate: € 1.500 - 3.000
07. July 2021, 4:00 pm
gouache on paper
33 x 48.5 cm
private collection, Austria
Estimate: € 1.500 - 3.000