17. December 2020, 5:00 pm

1714

Mario Dalpra*

(Feldkirch 1960)

„Untitled“
2012
bronze, coated and laquered
h. 72 cm
monogrammed and dated on the base: MD 2012

Provenance

Estimate: € 7.000 - 14.000