1714
Mario Dalpra*
(Feldkirch 1960)
„Untitled“
2012
bronze, coated and laquered
h. 72 cm
monogrammed and dated on the base: MD 2012
Provenance
Estimate: € 7.000 - 14.000
17. December 2020, 5:00 pm
(Feldkirch 1960)
„Untitled“
2012
bronze, coated and laquered
h. 72 cm
Estimate: € 7.000 - 14.000