0583
Christian Eisenberger*
(Graz 1978)
„Untitled“
2009
mixed media on canvas; unframed
100 x 70 cm
monogrammed and dated on the reverse: CE 2009
Provenance
Estimate: € 1.000 - 1.500
04. December 2019, 4:00 pm
(Graz 1978)
„Untitled“
2009
100 x 70 cm
Estimate: € 1.000 - 1.500