0582
Christian Eisenberger*
(Graz 1978)
„Untitled“
mixed media on canvas; framed
80 x 60 cm
monogrammed and dated on the reverse
Provenance
Estimate: € 1.000 - 1.500
Result: € 1.920 (incl. fees)
04. December 2019, 4:00 pm
(Graz 1978)
„Untitled“
mixed media on canvas; framed
80 x 60 cm
Estimate: € 1.000 - 1.500
Result: € 1.920 (incl. fees)