0737
Mario Dalpra*
(Feldkirch 1960)
„In koknito“
2009
wooden figure, painted
90 x 48 x 40 cm
monogrammed and dated: MD 09
unique one
Provenance
private collection, Austria
Estimate: € 4.500 - 9.000
04. December 2019, 4:00 pm
(Feldkirch 1960)
„In koknito“
2009
wooden figure, painted
90 x 48 x 40 cm
monogrammed and dated: MD 09
unique one
private collection, Austria
Estimate: € 4.500 - 9.000