04. December 2019, 4:00 pm

0737

Mario Dalpra*

(Feldkirch 1960)

„In koknito“
2009
wooden figure, painted
90 x 48 x 40 cm
monogrammed and dated: MD 09
unique one

Provenance

private collection, Austria

Estimate: € 4.500 - 9.000