0216
Leopold Zinnögger
(Linz 1811 - 1872 Linz)
„Flower still life with fish bowl“
gouache on paper
73,3 x 52 cm
Provenance
Estimate: € 3.000 - 5.000
Result: € 8.960 (incl. fees)
09. April 2019, 4:30 pm
(Linz 1811 - 1872 Linz)
gouache on paper
73,3 x 52 cm
Estimate: € 3.000 - 5.000
Result: € 8.960 (incl. fees)