0554
Walter Vopava*
(Wien 1948)
„Untitled“
1992
gouache on paper; framed
45,5 x 58,5 cm
signed and dated on the reverse: Vopava 92
Provenance
Estimate: € 600 - 1.000
Result: € 896 (incl. fees)
01. December 2018, 3:00 pm
(Wien 1948)
„Untitled“
1992
gouache on paper; framed
45,5 x 58,5 cm
Estimate: € 600 - 1.000
Result: € 896 (incl. fees)