1079
Paul Meissner*
(Wien 1907 - 1983 Wien)
„Female nude“
1976
acrylic on hardboard; framed
130 x 73 cm
monogrammed and dated on the lower left: PM 76
Provenance
Estimate: € 3.000 - 0
28. February 2018, 5:00 pm
(Wien 1907 - 1983 Wien)
„Female nude“
1976
acrylic on hardboard; framed
130 x 73 cm
Estimate: € 3.000 - 0