0860
Mario Dalpra*
(Feldkirch 1960)
„Talking Lady in pink“
2014
bronze, coated and lacquered; unicum
h. 120 cm
monogrammed and dated on the base: MD 2014
Provenance
Estimate: € 12.000 - 20.000
26. November 2015, 3:00 pm
(Feldkirch 1960)
„Talking Lady in pink“
2014
h. 120 cm
Estimate: € 12.000 - 20.000