0410
Peter A. Etzer*
(Zell am See 1944)
„Sunflowers“
oil on canvas; framed
40 x 30 cm
monogrammed on the lower right: PAE
Provenance
Estimate: € 1.500 - 3.000
Result: € 5.280 (incl. fees)
13. March 2024, 3:00 pm
(Zell am See 1944)
„Sunflowers“
oil on canvas; framed
40 x 30 cm
Estimate: € 1.500 - 3.000
Result: € 5.280 (incl. fees)