0391
Jonathan Meese*
(Tokio 1970)
„Untitled“
2007
mixed media, collage on canvas; framed
40 x 30 cm
monogrammed and dated on the lower right: JM 07
Provenance
Galerie Krinzinger, Vienna;
Estimate: € 5.000 - 10.000