27. November 2023, 4:00 pm

0436

Ramona Schnekenburger*

(Schwenningen 1980)

„Woman and man (2-part)“
2018
mixed media on canvas; unframed
220 x 130 cm
dated and monogrammed on the side: 2018 RS

Provenance

Estimate: € 8.000 - 16.000
Result: € 9.240 (incl. fees)