0393
Markus Lüpertz*
(Liberec 1941)
„Nude“
mid 1990s
watercolour on paper; framed
42.5 x 29.5 cm (sheet size)
monogrammed on the lower right: ML
Provenance
Estimate: € 2.500 - 5.000
Result: € 3.300 (incl. fees)