0112
Ernst Huber*
(Wien 1895 - 1960 Wien)
„Perchtoldsdorf“
watercolour on paper; framed
32 x 21.8 cm (cut-out)
monogrammed on the lower right: E.H.
Provenance
Estimate: € 1.000 - 2.000
18. April 2023, 3:00 pm
(Wien 1895 - 1960 Wien)
„Perchtoldsdorf“
watercolour on paper; framed
32 x 21.8 cm (cut-out)
Estimate: € 1.000 - 2.000