0178
Friedrich König
(Wien 1857 - 1941 Wien)
„Belvedere Garden with view of Vienna“
pencil on paper; unframed
40 x 29.3 cm
monogrammed on the lower left: FK
Provenance
Estimate: € 500 - 1.000
18. April 2023, 3:00 pm
(Wien 1857 - 1941 Wien)
pencil on paper; unframed
40 x 29.3 cm
Estimate: € 500 - 1.000