0518
Ramona Schnekenburger*
(Schwenningen 1980)
„The female worker“
2015
oil and pencil on canvas; framed
140 x 90 cm
monogrammed and dated on the lower right edge: RS 2015
Provenance
Estimate: € 5.000 - 10.000
19. April 2023, 3:00 pm
(Schwenningen 1980)
„The female worker“
2015
140 x 90 cm
Estimate: € 5.000 - 10.000