19. April 2023, 3:00 pm

0518

Ramona Schnekenburger*

(Schwenningen 1980)

„The female worker“
2015
oil and pencil on canvas; framed
140 x 90 cm
monogrammed and dated on the lower right edge: RS 2015

Provenance

Estimate: € 5.000 - 10.000