2456
Oswald Oberhuber*
(Meran, Südtirol 1931 - 2020 Wien)
„Untitled“
gouache on paper; framed
56 x 42 cm
signed and dated on the lower right: Oberhuber
Provenance
Estimate: € 1.000 - 2.000
Result: € 1.152 (incl. fees)