2126
Kurt Schmidt*
(Klagenfurt 1917 - 1985 Klagenfurt)
„Paris“
oil on hardboard; framed
70 x 70 cm
monogrammed on the lower right: KS / i
Provenance
Estimate: € 1.000 - 2.000
08. December 2022, 3:00 pm
„Paris“
oil on hardboard; framed
70 x 70 cm
Estimate: € 1.000 - 2.000