2018
Werner Berg*
(Elberfeld 1904 - 1981 Rutarhof)
„Dealer“
1964
pencil on paper; framed
15 x 20.5 cm
monogrammed and dated on the lower right: W. B. / 64
Provenance
Estimate: € 2.500 - 5.000
Result: € 5.280 (incl. fees)