2016
Werner Berg*
(Elberfeld 1904 - 1981 Rutarhof)
„Two women“
1969
pencil on paper; framed
14.8 x 20.3 cm
monogrammed on the lower left: W. B.
dated on the lower right: 69
Provenance
Estimate: € 2.500 - 5.000
Result: € 9.240 (incl. fees)