2300
Josef Mikl*
(Wien 1929 - 2008 Wien)
„Untitled“
1980
gouache on paper; framed
88 x 61 cm
signed and dated on the lower right: Mikl 80
Provenance
Estimate: € 3.500 - 7.000
30. June 2022, 5:00 pm
(Wien 1929 - 2008 Wien)
„Untitled“
1980
gouache on paper; framed
88 x 61 cm
Estimate: € 3.500 - 7.000