0264
„Atlas“
bronze
h. 40.5 cm
monogrammed on the base: AM
Provenance
Estimate: € 500 - 1.000
05. April 2022, 3:00 pm
„Atlas“
bronze
h. 40.5 cm
monogrammed on the base: AM
Estimate: € 500 - 1.000