2518
Alois Riedl*
(St. Marienkirchen/OÖ 1935)
„Untitled“
1979
mixed media on paper; unframed
84 x 59.5 cm
monogrammed and dated on the lower right: AR 79
Provenance
Estimate: € 800 - 1.600
08. July 2021, 5:00 pm
(St. Marienkirchen/OÖ 1935)
„Untitled“
1979
84 x 59.5 cm
Estimate: € 800 - 1.600