2471
Karl Anton Fleck*
(Wien 1928 - 1983 Wien)
„Portrait“
1973
mixed media on paper; framed
31 x 22.5 cm
monogrammed, dated and inscribed: KAF 1973 Atelierhaus
Provenance
Estimate: € 1.000 - 2.000
Result: € 1.280 (incl. fees)