1832
Thomas Metlewicz*
(Warschau 1950)
„"Kitzbüheler Horn"“
1989
oil on canvas; framed
50 x 70 cm
monogrammed and dated twice: TM 89
Provenance
Estimate: € 1.500 - 3.000
Result: € 1.920 (incl. fees)
17. December 2020, 5:00 pm
(Warschau 1950)
„"Kitzbüheler Horn"“
1989
oil on canvas; framed
50 x 70 cm
Estimate: € 1.500 - 3.000
Result: € 1.920 (incl. fees)