1673
Arik Brauer*
(Wien 1929 - 2021 Wien)
„Untitled“
gouache, watercolour on paper; framed
68.5 x 98 cm
signed on the lower right: Brauer
Provenance
Estimate: € 10.000 - 20.000
Hammer price: € 12.000
17. December 2020, 5:00 pm
(Wien 1929 - 2021 Wien)
„Untitled“
68.5 x 98 cm
Estimate: € 10.000 - 20.000
Hammer price: € 12.000