1818
Andi Ehlers*
(Mürzzuschlag 1963)
„Drautal“
2020
acrylic on canvas; framed
90 x 100 cm
monogrammed, dated and inscribed on the reverse: AE 2020 "Drautal"
Provenance
Estimate: € 1.500 - 3.000
Result: € 1.920 (incl. fees)