1489
Alfred Wickenburg*
(Gleichenberg 1885 - 1978 Graz)
„Picnic“
mixed media on paper
46 x 65 cm (cut-out)
monogrammed on the lower left: AW
Provenance
Estimate: € 1.500 - 3.000
Result: € 5.016 (incl. fees)