1460
Switbert Lobisser
(Tiffen 1878 - 1943 Klagenfurt)
„Nude in the forest“
1924
oil on canvas
50 x 70 cm
monogrammed and dated on the lower right: S/L/24
Provenance
Estimate: € 5.000 - 10.000
17. December 2020, 2:00 pm
„Nude in the forest“
1924
oil on canvas
50 x 70 cm
Estimate: € 5.000 - 10.000