0649
6 Plates
Vienna, 1816
silver; monogrammed; marked: old-Viennese hallmark 1816, maker's mark "HOSP" for Joseph Hosp
dm. 26 cm; 3.188 g
Provenance
private collection Augusta Wahlberg-Mussard;
Estimate: € 3.000 - 5.000