0795
4 Icons
19th century
wood, polychrome and gold painted; silver clad
20.4 x 18 - 33.3 x 26 cm
Provenance
private collection Karl Sochor, Vienna
Estimate: € 500 - 1.000
24. June 2020, 2:00 pm
19th century
20.4 x 18 - 33.3 x 26 cm
Estimate: € 500 - 1.000