0393
Hildegard Joos*
(Wien 1909 - 2005 Niederösterreich)
„Untitled “
oil on canvas; framed
50 x 50 cm
monogrammed on the lower right: HJ
Provenance
Estimate: € 2.000 - 3.000
Result: € 3.300 (incl. fees)