0404
Robert Zeppel-Sperl*
(Leoben 1944 - 2005 Wien)
„Untitled “
1984
mixed media on paper; framed
59 x 42 cm
monogrammed and dated on the lower center
Provenance
Estimate: € 700 - 1.000
04. March 2020, 5:00 pm
(Leoben 1944 - 2005 Wien)
„Untitled “
1984
mixed media on paper; framed
59 x 42 cm
Estimate: € 700 - 1.000