0732
Ramona Schnekenburger*
(Schwenningen 1980)
„Boy with beard“
2019
oil and pencil on canvas; unframed
160 x 100 cm
dated and monogrammed: 2019 RS
Provenance
Estimate: € 7.000 - 12.000
04. December 2019, 4:00 pm
(Schwenningen 1980)
„Boy with beard“
2019
160 x 100 cm
Estimate: € 7.000 - 12.000