0679
Pair of icons
19th century
wood, polychrome painted; metal clad gilded
31,5 x 26,5 cm
Provenance
private collection Karl Sochor, Vienna
Estimate: € 1.000 - 2.000
Result: € 2.304 (incl. fees)
23. October 2019, 2:00 pm
19th century
31,5 x 26,5 cm
Estimate: € 1.000 - 2.000
Result: € 2.304 (incl. fees)